Amalia Judea şi Antena1 Oradea au pus în lumină femeia de peste 30 de ani

Vineri, 17 iunie, la Restaurantul Corola din Oradea, Antena1 şi Amalia Judea Art & Fashion au organizat un eveniment special dedicat femeilor trecute de 30 de ani. Spectacolul a inclus o prezentare de moda cu ţinute business oferite de Magazinul Leonard şi rochii de seară de la Magazinul Laura Fashion.

Manechinele au fost bineînţeles în ton cu evenimentul. De aceea, ţinutele au fost prezentate de doamne de carieră, care deşi în tinereţe au cochetat cu cariera de model, au reuţit să-şi păstreze alura şi după 30 de ani.

Mai jos puteţi urmări o cornică a evenimentului în imagini:

[nggallery id=266]

Foto by Tavi Toderici


Distribuie

6 thoughts on “Amalia Judea şi Antena1 Oradea au pus în lumină femeia de peste 30 de ani

  1. da nu mai are de dus tarfemodel la produs in austria???????????? hahahhahah codoasca batrana plina de riduri , manipulatoare ,, sunt convins ca unul din parinti, o mama are sa iti indrepte ridurile cu acid sulfuric campioana avorturilor la nivel de bihor

  2. a fost foarte frumoasa prezentarea,ar trebui sa mai faceti ! mai asteptam cu drag xxxx

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

+ 3 = 4